مسابقه تلویزیون شبکه Discovery برای ارسال یک شخص به ایستگاه فضایی بین المللی

شبکه دیسکاوری (Discovery) به تازگی از یک مسابقه تلویزیونی برای ارسال یک شخص عادی به ایستگاه فضایی بین المللی به مدت 8 روز خبر داد.

این برنامه با نام “چه کسی میخواد فضانورد باشد؟” (Who Wants to be an Astronaut) برای سال 2022 برنامه ریزی شده است و این شانس را به عموم می دهد تا برای یک ماجراجویی  منحصر به فرد رقابت کنند.

به گزارش هاسترتک، دیسکاوری با پافشاری بر این موضوع که این برنامه برای افراد عادی تدارک دیده شده است، از امروز درخواست نامه های افراد علاقه مند را می پذیرد. برنامه “چه کسی میخواد فضانورد باشد؟” یک مسابقه 8 مرحله بوده و شامل چالش های بسیار سخت و آموزش های پرواز می شود. دیسکاوری در ادامه به افراد علاقه مند اخطار داد که فقط تعداد محدودی از افراد برای این مسابقه انتخاب خواهند شد و سپس باید مراحل گذینش موشکافانه و سختی را پشت سر بگذارند، که در نهایت فقط یک نفر برنده شانس پرواز به ایستگاه بین المللی خواهد شد. گروهی از داور ها، شخص واجد شرایط را از بین برندگان نهایی مسابقه انتخاب خواهند کرد. همچنین این برنامه مراحل مختلف این سفر از جمله پرتاپ موشک و بازگشت شخص برنده به زمین را به نمایش خواهد کشید.

پرواز شخص برنده به ایستگاه توسط Axiom Space، سازمان خصوصی پرواز های شخصی و تجاری به فضا صورت خواهد پذیرفت و برای ژانویه سال 2022 برنامه ریزی شده است. علاقه مندان میتوانند از امروز با مراجعه به سایت Discovery میتوانند به ارسال درخواست نامه اقدام کنند. لازم به ذکر است که این درخواستنامه شامل ارسال یک ویدئو برای معرفی و برای توجیه اینکه چرا شخص مناسبی برای این مسابقه هستید، می شود.

اطلاعاتی از زمان عرضه نسخه دموی بازی Resident Evil Village منتشر شد
بیشتر

خسرو اقدمی

خسرو اقدمی

دبیر تکنولوژی و بازی های رایانه ای

→ خواندن مطلب قبلی

گوشی شارپ مدل Aquos R6 پرچم داری بی رقیب، اما فقط در بازار ژاپن

خواندن مطلب بعدی ←

آیا عضله سازی با رژیم های گیاهی ممکن است؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *