Cyberpunk 2077 با یک اخطار بزرگ PS4 به فروشگاه PlayStation بازگشت

همانطور که انتظار می رفت، Cyberpunk 2077، شش ماه پس از حذف، امروز به فروشگاه PlayStation Sony بازگشت. این بازی با هشدار بزرگی برای دارندگان PS4 همراه شد. CD Projekt Red اذعان می کند: “کاربران ممکن است برخی از مشکلات عملکرد را با نسخه PS4 تجربه کنند در حالی که ما همچنان به بهبود ثبات در همه سیستم عامل ها ادامه می دهیم.” “نسخه های PS4 Pro و PS5 بازی بهترین تجربه را در PlayStation ارائه می دهند.”

لیست سونی برای Cyberpunk 2077 نیز هشدار مشابهی دارد و یک گام فراتر می رود تا صاحبان PS4 را از خرید بازی منصرف کند. در لیست Sony آمده است: “خرید برای استفاده در سیستم های PS4 توصیه نمی شود.” “برای بهترین تجربه Cyberpunk در PlayStation، آن را در سیستم های PS4 Pro و PS5 بازی کنید.”

Cyberpunk 2077 با یک اخطار بزرگ PS4 به فروشگاه PlayStation بازگشت

Cyberpunk 2077 در ابتدا در ماه دسامبر با مشکلات فنی شدید در نسل گذشته کنسول های Xbox One و PlayStation 4 آغاز به کار کرد. چندین باگ و اشکال در همه سیستم عامل ها وجود داشت، اما برخی از جدی ترین مشکلات مربوط به Xbox One و PS4 اصلی بود. مایکروسافت یک برچسب هشدار دهنده به فروشگاه Xbox خود اضافه کرد، در حالی که سونی پس از فقط یک هفته Cyberpunk 2077 را کاملا از فروشگاه خود خارج کرد. البته شما هنوز می توانید نسخه دیسک فیزیکی آن را برای PS4 بخرید.

CD Projekt Red به تدریج بسیاری از مشکلات اولیه Cyberpunk 2077 را Patch کرده است، اما مشخص است که هنوز روی نسخه های Xbox One و PS4 کارهای زیادی وجود دارد. نسخه جدید نسل بعدی رایگان با Cyberpunk 2077 در نیمه دوم سال 2021 در دسترس خواهد بود، در حالی که اصلاحات بیشتری در طول سال در نظر گرفته شده است.

پچ بزرگ بعدی Cyberpunk 2077 بعد از هک شدن استودیو CD Project Red تا نیمه دوم مارس به تأخیر افتاد
بیشتر

بنیامین اسدی

بنیامین اسدی

دبیر تکنولوژی و علوم فضایی

→ خواندن مطلب قبلی

اولین پرواز ماشین پرنده مسابقه ای Airspeeder EXA

خواندن مطلب بعدی ←

سری جدید صفحه نمایش های ادیسه سامسونگ 2021 معرفی شدند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *