زمان مطالعه: < 1 دقیقه
در پی اعلام CD Projekt Red مبنی بر قربانی شدن این شرکت در حمله باج افزاری در اوایل ماه جاری میلادی، عرضه پچ بزرگ بعدی Cyberpunk 2077 به تأخیر افتاده است. Patch بزرگ بعدی یعنی نسخه 1.2، از اینرو برای انتشار آن برای نیمه دوم مارس برنامه ریزی شده است.

CD Projekt Red از طریق حساب توییتر Cyberpunk 2077 اعلام کرد:

در حالی که مشتاقانه می خواستیم Patch 1.2 را برای Cyberpunk 2077 در بازه زمانی که قبلا اعلام کرده بودیم، تحویل دهیم، حمله سایبری اخیر به زیرساخت های IT استودیو و دامنه گسترده آن، به این معنی است که متاسفانه این اتفاق نخواهد افتاد – ما به زمان بیشتری نیاز خواهیم داشت.
Cyberpunk 2077 در وضعیتی کاملاً ضعیف (به علت وجود باگ های فراوان) به بازار عرضه شد و همین امر باعث شد Sony گامی جدی در حذف بازی از فروشگاه پلی استیشن بردارد. CD Projekt Red از آن زمان به منظور رفع مشکلات، به روزرسانی ها و اصلاحات متعددی را منتشر کرده است و به نظر می رسد که patch 1.2 می تواند مهمترین آنها باشد. CD Projekt Red گفت: “هدف ما از Patch 1.2 فراتر از به روزرسانی های قبلی است.” این استودیو همچنین در حال کار بر روی DLC های رایگان و به روزرسانی رایگان کنسول های نسل بعدی است.

طبق گزارشات  که هکرها به کد منبع برخی از بازی های CD Projekt Red از جمله Cyberpunk 2077 و Witcher 3 و همچنین اسناد داخلی شرکت دسترسی پیدا کرده اند. متاسفانه، گفته می شود هکرها داده هایی را که دزدیده اند در حراجی به فروش رسانده اند.

اولین به روز رسانی بزرگ عرضه شده برای Cyberpunk 2077 بر اجرا و ثبات بازی متمرکز خواهد بود / بررسی پچ نُت آپدیت 1.1
> > >

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.