• 31 اردیبهشت 1403
1626909760 clubhouse app android ios public release date 1280x720 1 - ثبت نام بدون نیاز به دعوتنامه در Clubhouse از امروز
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
از امروز، پس از گذشت کمتر از یک سال از توسعه و آزمایش و عضویت توسط دعوتنامه، Clubhouse برای ثبت نام عموم آزاد شده است. سیستم لیست انتظار اکنون تمام شده و هرکسی که دستگاه سازگار با برنامه Clubhouse دارا باشد می تواند ثبت نام کرده و از اپ استفاده نماید. برنامه Clubhouse پورتالی برای چت صوتی است، مکانی که افراد می توانند برای گفتگوی زنده و با صدای خود به اتاق ها بپیوندند.

این شرکت علاوه بر باز کردن درهای اپ های Clubhouse در اندروید و iOS به عموم مردم، یک صفحه وب جدید و همچنین یک آرم جدید را راه اندازی کرده است. در طراحی جدید مشخص شده است که این “برنامه صوتی اجتماعی” است و هدف آن این است که به شما اجازه می دهد “در دالان های اینترنت صحبت کرده و با افراد باور نکردنی ملاقات کنید”

برخلاف اکثر شبکه های اجتماعی، وب سایت Clubhouse برای سهولت روند یادگیری طراحی شده است. اگر از اندروید استفاده می کنید، می توانید فروشگاه Google Play را برای نصب این اپ جستجو کنید. اگر آیفون دارید، نسخه iOS Clubhouse را در App Store اپل پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که برنامه را از توسعه دهنده Alpha Exploration Co. و نه شخص دیگری بارگیری می کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *