1628783785 billionaires fund 15m search for ev metals in greenland resize md - میلیاردرها 15 میلیون دلار برای جستجوی فلزات EV در گرینلند کمک مالی می کنند
زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتظار می رود تقاضا برای خودروهای برقی در آینده نزدیک به دلیل نیاز به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای افزایش یابد. با توجه به اینکه بسیاری از مشاغل با هدف دستیابی به بی طرفی کربن در دهه های آینده تلاش می کنند و با پیش بینی افزایش تعداد خودروهای برقی در جاده ها از 10 میلیون نفر در سال 2020 به 145 میلیون خودرو تا سال 2030، مسابقه برق رسانی در حال افزایش است. با این حال، انتقال از موتورهای احتراق به نیروی الکتریکی به دلیل مقدار زیادی فلزات که ما برای تحقق آن نیاز داریم، قطعه ای نخواهد بود.
در تلاش برای مقابله با این مشکل، شرکت اکتشافات معدنی KoBold Metals، با حمایت نام های بزرگی مانند بنیانگذار مایکروسافت، بیل گیتس، بنیانگذار آمازون، جف بزوس، بنیانگذار بلومبرگ، مایکل بلومبرگ و ری دالیو، بنیانگذار Bridgewater Associates، موافقت کردند که با Bluejay Mining (JAY) همکاری کنند. .L) طبق بیانیه مطبوعاتی، روز دوشنبه برای انجام جستجوی این فلزات EV در گرینلند.
KoBold Metals، که ماموریت آن کشف و توسعه “منابع اخلاقی” جدید از مواد مهم خودروهای برقی است، 15 میلیون دلار در پروژه دیسکو-نووسواک بلوجای در گرینلند برای جستجوی نیکل، مس، کبالت و پلاتین سرمایه گذاری می کند. این شرکت خصوصی مواد اولیه استراتژیک را با استفاده از هوش مصنوعی، ماشین آلات و محاسبات جستجو می کند.
“دارایی Disko-Nuussuaq در منطقه ای از مراکز آتشفشانی آلوده و فلز شده قرار دارد که شواهد روشنی برای تعادل ماگمای بازالت سیلاب با گوگرد پوسته با پتانسیل غلظت سولفیدهای ماگمایی در نفوذهای زیر آتشفشانی کم عمق وجود دارد، “دکتر پیتر لایتفوت، سرپرست سیستم های ماگمایی در KoBold، در بیانیه ای گفت. “موجودی غنی از داده های دولتی و اکتشافی یک نقطه شروع عالی برای KoBold برای استفاده از فناوری اختصاصی برای پشتیبانی از اکتشاف فراهم می کند.”
1628783848 header greenland mining resize md - میلیاردرها 15 میلیون دلار برای جستجوی فلزات EV در گرینلند کمک مالی می کنند
به گفته کورت هاوس، مدیرعامل KoBold، این رویدادها در تاریخ منطقه “می تواند منجر به تشکیل یک ذخایر فلزی باتری در کلاس جهانی شود”.
این بودجه برای ارزیابی و حفاری اولیه مورد استفاده قرار می گیرد. KoBold در عوض 51 درصد مالکیت پروژه را دریافت می کند. این مجوز دارای فلزاتی مانند نیکل، مس، کبالت و پلاتین است.
با سرعت بخشیدن به تلاش ها برای برآوردن تقاضای EV، جهان به همه نوع کمک نیاز دارد. فلزات منابع تجدید ناپذیر هستند، و ما می خواهیم آنها را در مرحله ای بازیافت کنیم تا به طور ایده آل حفاری جهان را برای فلزات متوقف کنیم.
برای دستیابی به این هدف، ما باید بازیافت باتری های EV خود را هنگام از بین رفتن بهبود بخشیم. انتظار می رود میلیون ها تن باتری در چند دهه آینده از جاده خارج شود و می تواند برای برآوردن بخش قابل توجهی از تقاضای معدنی آینده صنعت EV به جای پایان یافتن در محل های دفن زباله مورد استفاده قرار گیرد.
به احتمال زیاد لحظه ای فرا می رسد که بازیافت به تنهایی برای برآوردن اکثر تقاضا کافی نخواهد بود. به همین دلیل است که برخی از دانشمندان در حال آزمایش انواع جدیدی از باتری هایی هستند که به مواد معدنی کمتری احتیاج دارند. بهبود حمل و نقل عمومی و ایجاد شهرهای قابل پیاده روی و دوچرخه سواری نیز به کاهش نیاز به وسایل نقلیه شخصی کمک می کند، اما شاید راه حل در فضا نهفته باشد و روزی بتوانیم سیارک ها را استخراج کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *