• 25 فروردین 1403
انمیشین بیمکس! روز 29 ژوئن بر روی دیزنی پلاس عرضه خواهد شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

انیمیشن بیمکس! (!Baymax) دنباله فیلم Big Hero 6 که در سال 2014 عرضه شده بود، روز 29 ژوئن بر روی سرویس Disney+ عرضه خواهد شد.

دیزنی تاریخ عرضه این انیمیشن را روز جمعه به همراه تریلری منتشر کرد، که این ربات سلامتی دوست داشتنی را در حال تلاش برای کمک به شهروندان شهر سن فرانسوکیو نشان می دهد.

دان هال خالق این سریال می گوید:

در هر شش اپیزود، بیمکس فقط میخواهد به دیگران کمک کند، و در بسیاری از مواقع این افراد نمیخواهند به آن ها کمک شود. او در مسیر بهبود مشکلات فیزیکی که شناسایی می کند قدم بر میدارد و در این راه به مسیری عمیق تر و احساسی تر قدم میگذارد که نقش او را متحول می کند.

Baymax! در واقع دومین دنباله Big hero 6 است، که پس از انیمیشن دوبعدی Big Hero 6: The Series ،که به مدت سه فصل بر روی شبکه دیزنی بخش شد، منتشر خواهد شد. این سری انیمیشن جدید شاهد بازگشت هنرمندانی مانند، Scott Adsit, Ryan Potter و Maya Rudolph است، که همانند نسخه اصلی صداگذاری Baymax, Hiro و Aunt Cass  را برعهده خواهند داشت.

همانطور که گفته شد، انیمیشن Big Hero 6 در سال 2014 بر روی پرده سینما رفت و به سرعت طرفداران زیادی پیدا کرد. این انیمیشن در آمریکای شمالی 222.5 میلیون دلار و در بقیه نقاط جهان 435 میلیون دلار فروش داشت که در مجموع به مبلغ 657.8 میلیون رسید.

با این مبلغ این انیمشین به چهارمین فیلم پر فروش سال 2014 دیزنی بعد از عناوینی مثل Guardians of the Galaxy, Maleficent, و Captain America: The Winter Soldier تبدیل شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *