• 6 اردیبهشت 1403
1624796366 495115ea945c3a289a0 1280x720 - کارگردان اسسینز کرید والهالا یوبیسافت را ترک کرده و به EA Motive می پیوندد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
کارگردان بازی Assassin's Creed Valhalla آقای Eric Baptizat به تازگی یوبیسافت را ترک کرده است تا به استودیوی EA Motive بپیوندد. استودیوی که بر اساس شایعات در حال کار بر روی نسخه ریبوت بازی Dead Space است.Eric Baptizat طی همکاری 16 ساله خود با یوبیسافت، عناوین معروف زیادی را به پرونده خود افزوده است. از همکاری در ساخت بازی های Assassin’s Creed  Origins و Black Flag گرفته تا کارگردانی بازی Assassin's Creed Valhalla. بر اساس گزارشات Baptizat مدتی قبل استودیوی فرانسوی یوبیسافت را ترک کرده تا در استودیوی EA Motive به کار بر روی پروژه ای معرفی نشده کار کند.

با اینکه کمپانی EA و این کارگردان قهار از تایید و تکذیب این شایعات سرباز زنده اند، اما این تغییر مکان به شایعات ساخت نسخه ریبوت بازی فضای مرده (Dead Space) توسط استودیوی EA Motive و تیم سازنده بازی Star Wars Squadrons دامن زنده است. بازی Dead Space برای اولین بار در سال 2008 منتشر شد و در مدت کوتاهی سبک بازی های ترسناک را متحول کرد. این بازی با عرضه نسخه دوم نیز با موفقیت نسبتا خوبی مواجه شد، اما عرضه نسخه سوم آن به خوبی بازی های قبلی پیش نرفت و بسیاری از طرفداران از این بازی ناراضی بودند، تا اینکه استودیوی سازنده بازی در سال 2017 به طور کلی تعطیل شد. حال شایعاتی در فضای مجازی پخش شده که خبر از عرضه یک نسخه جدید از بازی فضای مرده می دهد.

هنوز مشخص نیست که آیا این شایعات حقیقت دارد یا خیر و اگر حقیقت دارد بازی در دست ساخت، یک بازسازی از نسخه های قدیمی است و یا یک بازی جدید و حتی اسپین آف از سری بازی های فضای مرده، ولی انتظار میرود که EA به زودی طی رویدادی از این پروژه رونمایی نشده صحبت کند. این در حالی است که سازنده اصلی بازی Dead Space در حال کار بر روی بازی ترسناک دیگری با نام The Callisto Protocol است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *