1626961339 3858362 screenshot2021 07 21at1 32 13pm - کارگردان هنری سری بازی Assassin's Creed بعد از 16 سال یوبیسافت را ترک کرد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کارگردان هنری بازی Assassin's Creed بعد از 16 سال یوبیسافت را ترک کرد. رافائل لاکوست (Raphael Lacoste) در توییتر خود اعلام کرد که همکار یوبیسافت سابق خود جید ریموند (Jade Raymond) خواهد پیوست که مدتی قبل یوبیسافت را ترک کرده و اقدام به تاسیس استودیوی خود با نام Haven کرده است.

استودیوی Haven در حال حاضر در همکاری با پلی استیشن در حال توسعه بازی جدیدی است. لاکوست در توییت خود از طرفداران Assassin's Creed و دیگر عناوین ساخته شده به کمک وی تشکر کرد و همچنین از یوبیسافت برای کمک های آنها قدر دانی کرد. به گفته لاکوست او بر روی 8 بازی مختلف Assassin's Creed کار کرده است که البته مشخص نیست نقش او در تمامی این پروژه ها چه بوده است. این در حالی است که دو تن از دیگر کارکنان حرفه ای یوبیسافت یعنی Darby McDevitt کارگردان داستانی بازی Assassin's Creed Valhalla و Eric Baptizat کارگردان اصلی این بازی نیز مدتی پیش یوبی سافت را ترک کرده اند.

به گفته یوبیسافت این میزان خروج کارکنان درصنعت بازی سازی در حد طبیعی است. با تمام این اتفاقات یوبیسافت برای بازی Assassin's Creed Valhalla برنامه های متعدد دارد و همچنان در حال کار بر روی پروژه Assassin's Creed Infinity است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *