• 31 اردیبهشت 1403
1616533079 r6s sku - آمازون سازندگان اصلی بازی Rainbow Six Siege را برای ساخت عنوانی جدید استخدام می کند
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

آمازون چهارمین استودیو ساخت و توسعه بازی های رایانه ای خود را به تازگی  تاسیس کرده و قرار است سازندگان اصلی عنوان پرطرفدار Rainbow Six Siege آن را هدایت کنند.

آمازون امروز اعلام کرد که چهارمین استودیو ساخت و توسعه سازی بازی های ویدئویی انحصاری خود را در شهر مونترآل کانادا تاسیس کرده که تحت عنوان Amazon Games فعالیت خواهد کرد. تیم تشکیل دهنده این استودیو، توسط سازندگان اصلی بازی شوتر پرطرفدار رینبو سیکس سیج یعنی Luc Bouchard, Alexandre Remy, Xavier Marquis و Romain Rimokh رهبری خواهد شد و تمرکز اصلی آن ها بر روی ساخت عناوین AAA قرار خواهد گرفت.
پلیر های رینبو سیکس سیج احتمالاََ با اسامی مذکور آشنایی دارند زیرا آن ها سال ها به ساخت، طراحی و گسترش این عنوان پرداختند و به عنوان چهره های اصلی این بازی مطرح می باشند. آقای مارکیز و رِمی سال 2019 تیم سیج را ترک کردند تا به کار بر روی یک پروژه دیگر از عناوین یوبی سافت مشغول شوند، هنوز مشخص نشده که آن ها چه زمانی یوبی سافت را جهت رهبری استودیو جدید آمازون ترک کرده اند، اما هر چهار نفر آن ها هدایت گر اصلی این استودیو خواهند بود.
لوک بوشار نقش مدیر تولید گروه را ایفا خواهد کرد، آقای خاویر مارکیز پروسه را به عنوان مدیر نوآوری همراهی می کند و آقایان رایموک و رِمی به مدیریت تولید و ساخت محتوا می پردازند.
این اعلامیه تازه به چندین نکته جدید اشاره دارد که مهم ترین آن، تایید خبر ساخت یک بازی مولتی پلیر آنلاین می باشد که بر اساس یک آی پی نوین بنا شده و قرار است “تجربه ای منحصر به فرد” را به بازیکنان ارائه دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *