• 25 فروردین 1403
1623758010 razer hazel 1280x720 1 - ماسک های Project Hazel کمپانی Razer در ماه اکتبر عرضه خواهند شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در ماه ژانویه کمپانی زیزر (Razer) از ماسک های تنفسی پیشرفته خود رونمایی کرد. این ماسک ها دارای استاندارد N95 بوده و امکاناتی بیش از یک ماسک معمولی را به مصرف کننده ارائه می دهد.

مدتی پیش که این ماسک ها معرفی شدند، پاندمی کرونا در اوج خود به سر می برد. طی ماه های بعد از آن با کاهش شیب آلودگی و واکسینه شدن بسیاری از افراد در کشورهای مختلف اهمیت استفاده از ماسک رو با کاهش رفت، اما این موضوع ریزر را از تولید این ماسک ها منصرف نکرد. به گفته ریزر با اینکه واکسیناسیون در برخی کشور ها اتفاق افتاده، اما برخی افراد همچنان قصد استفاده از ماسک خواهند داشت تا احتمال آلودگی خود را کمتر کنند. همانطور که ممکن است اطلاع داشته باشید، واکسن های کرونا بدن را صددرصد در مقابل ویروس محافظت نمیکند، پس این پیش بینی درستی است. در ادامه ریزر اعلام کرد که تعداد محدودی از این ماسک ها در اکنبر سال جاری برای خرید در دسترس خواهند بود.

اگر این ماسک ها توجه شما را جلب کرده و یا قصد خرید دارید میتوانید با مراجعه به اینستاگرام رسمی Razer با آپلود کردن تصویر خود و با استفاده از فیلتر مخصوص Project Hazel این ماسک را به تصویر خود اضافه کنید، تا ببنید چطور بر روی صورت شما می نشیند. البته این ماسک دچار تغییرات کوچکی شده است، مثلا جنس بدنه آن دارای پوشش زد بخار در قسمت های شفاف شده است. این بخش شفاف به دیگران اجازه می دهد که چهره کاربر و حالت صورت شخص را ببیند، که جدا از آسان تر کردن مکالمه برخی مشکلات هویتی و امنیتی ماسک های معمولی را کاهش می دهد.

لپتاپ Aurora 7 با هفت صفحه نمایش و 17 کیلوگرم وزن
> > >
1623758008 razer project hazel gallery 002 - ماسک های Project Hazel کمپانی Razer در ماه اکتبر عرضه خواهند شد
طراحی این ماسک از نظر ظاهری نیز دستخوش تغییراتی شده تا جلوه ای ساده تر داشته باشد. از دیگر قابلیت های ماسک تنفسی میتوان به سیستم تهویه هوا، قابلیت ضد عفونی کردن، فیلتر های هوای قابل تعویض و چرا های LED که وضعیت شارژ ماسک را نشان میدهند اشاره کرد. در داخل ماسک میز چراغ هایی تعبیه شده است تا در فضای با نور کم بتوان چهره کاربر را دید.

اما قابلیتی که این ماسک تنفسی را جذاب تر میکند فیلتر پردازش صدای کاربر است که به شخص اجازه می دهد صدای خود را تقویت کند و دیگران بهتر صدای کاربر را بشنوند. ماسک های Project Hazel در قسمت دهانه با سیلیکون نرم پوشانده شده است، تا در کنار راحتی از هوابندی آن اطمینان حاصل شود. جریان هوای داخل ماسک نیز توسط کاربر قابل تنظیم است. در حال حاضر قیمت این ماسک ها مشخص نیست، فقط اعلام شده است که در چندین سایز مختلف موجود خواهند بود و برای اطلاع از قیمت آن باید تا ماه اکتبر امسال صبر کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *