زمان مطالعه: 2 دقیقه

اگر طی سال 2021 مشکلات جدیدی رخ ندهد، اولین فیلم سینمایی آنچارتد 16 جولای عرضه خواهد شد.

به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک ، توییتر رسمی فیلم آنچارتد جهت گرامیداشت سال جدید میلادی، عکس هایی از این فیلم را منتشر کرد. بر اساس گزارشات داستان فیلم درباره گذشته نیتن دریک (Nathan Drake) خواهد بود، ولی عکس های منتشر شده اطلاعات خاصی از داستان فیلم بیان نمیکند.

در عوض این اسکرین شات ها فضایی کلاسیک مانند فضای بازی آنچارتد را به نمایش میکشد. در این تصاویر یک مجسمه، دونقشه و جسمی شبیه به یک صندوق تزیین شده که با یک کلید منحصر به فرد باز میشود را مشاهده. با اینکه اطلاعاتی درباره این عکس ها داده نشده ولی طرفداران را به راحتی به وجد آورده است.

در ادامه نیز عکسی از تام هالند در نقش نیتن منتشر شد که نشان میدهد، این فیلم سعی دارد تا حد ممکن به داستان بازی پایبند بماند و درکل عکس جذابی نیز محسوب می شود.

فیلم برداری این فیلم رسما در تاریخ 29 اکتبر 2020 به پایان رسید، پس عرضه این تصاویر دور از انتظار نبود، زیرا فیلم در حال حاضر مراحل جلوه ها و ویرایش را پشت سر میگذارد. تام هالند (Tom Holland) در این فیلم نقش نیتن را بازی اجرا کرده و مارک والبرگ (Mark Walhberg) نیز در نقش ویکتور سالیوان حضور پیدا خواهد کرد.

از دیگر بازیگران هم به میتوان به سوفیا تیلور الی (Sophia Taylor Ali) ، تاتی گابریل (Tati Gabrielle) و آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) اشاره کرده است. هنوز مشخص نیست که آنتونیو باندراس در نقش چه کسی حضور پیدا خواهد کرد.

سازنده Dead Space بازی ترسناک جدید می سازد
> > >

از نظر طرفداران فیلم و سینما و طرفداران بازی، این تیم بازیگران انتخاب عجیبی است، ولی مدتی قبل خبری از Nolan North صداگذار نیتن دریک منتشر شد که طی آن نولان از این انتخاب پشتیبانی کرد و تام هالند را برای این نقش بسیار مناسب دانست.

از طرفی سازنده این عنوان، فیلم Venom را در پرونده خود دارد. درست است که فیلم Venom با بازخوردهای نسبتا خوبی روبرو نشد، ولی باز هم فیلم سرگرم کننده ای بود. ما که بر اساس تجربه یادگرفته ایم آنچنان بر روی فیلم های اقتباس گرفته شده از بازیهای کامپیوتری حسابی باز نکنیم (با تشکر از آلیس در سرزمین راکون سیتی) ولی در هر حال تماشای این فیلم ها برای وقت گذرانی و جلوه های ویژه خالی از لطف نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.