زمان مطالعه: < 1 دقیقه
بعد از چندین بار تاخیر به علت مشکلات به وجود آمده توسط ویروس کرونا. تاریخ و ساعت عرضه جهانی بازی سایبرپانک 2077 مشخص شد. دیگر تاخیر نخواهیم دید!
کمپانی CD Project Red به راحتی یکی از دوست داشتنی ترین و پرطرفدار ترین کمپانی بازی سازی است و علت آن پشتیبانی قوی، بسته های الحاقی مجانی، اهمیت به نظر کاربران و احترام به گیمر هاست. با این حال انتظار طولانی مدت برای بازی CyberPunk 2077 بسیاری از کاربران را با طاقت آورده و تاخیر خوردن چندین باره این بازی پرطرفدار باعث عصبانیت و ناراحتی بسیار از گیمر ها از CDPR شد.
به گزارش هاسترتک ، امروز CDPR تحت توییتی، به طور رسمی با اعلام ساعت دقیق عرضه بازی در سطح دنیا، بر تاریخ عرضه بازی تاکید کرد و اعلام کرد که دیگر تاخیری در کار نخواهد بود. این بازی برای تمام کاربران کامپیوتر های شخصی و گوگل Stadia، در نیمه شب دهم دسامبر به وقت گرینویچ در دسترس خواهد بود. البته ناگفته نماند که کاربران آمریکایی این پلتفرم ها، در شب 9 دسامبر به بازی دسترسی خواهند داشت، ولی متاسفانه بازیکنان کنسول در هرجای دنیا که باشند، باید تا نیمه شب به وقت محلی منتظر بمانند.
دانلود و بارگزاری بازی نیز برای نسخه های اکس باکس روز سوم دسامبر، برای پلی استیشن پنجم دسامبر و برای کاربران کامپیوتر هفتم دسامبر در دسترس خواهد بود.
بازی CyberPunk 2077 یکی از پرطرفدارترین و مورد انتظارترین بازی های سال 2020 است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.