ترامپ، عضو کنگره که 1500 دلار از اموال عمومی را خرج بازی های استیم کرده، بخشید

سواستفاده از اموال بیت المال توسط برخی افراد سودجو مشکلی است که در تمام محفل های سیاست در سرتاسر جهان دیده می شود.

درسال 2018 مشخص شد که یکی از اعضای کنگره آمریکا به نام دانکن هانتر حدود 250 هزار دلار از اموال عمومی کنگره، که برای کمپین های تبلیغاتی در نظر گرفته شده را خرج مصارف شخصی خود کرده است. بعد از تحقیقات مشخص شد که این مخارج شامل، هتل، سفرهای راه دور، لوازم روزانه زندگی،لباس، بلیط هواپیما و غیره بوده. درواقع آقا هانتر طی سال های 2010 تا 2016 کل زندگی خود را با اموال کنگره گذرانده است. ولی مطلبی که این موضوع را برای ما جالب کرد استفاده 1,528 دلار از این پول ها برای خرید بازی های استیم بود.

ترامپ، عضو کنگره که 1500 دلار از اموال عمومی را خرج بازی های استیم کرده، بخشید

به گفته آقای هانتر این پول ها توسط پسر نوجوانش بروی پلتفرم استیم استفاده شده. این سوء استفاده برای آقای هانتر بسیار پرهزینه تمام شد، زیرا همسرش مدتی بعد از رسوا شدن وی درخواست طلاق داد .البته این طلاق به معنی تبرئه شدن همسر هانتر نبود و ایشان به 8 ماه حبس در خانه محکوم شده است. در نهایت آقای هانتر که مجرم شناخته شده بود به 11 ماه حبس محکوم شد که قرار بود از 4 ژانویه 2021 اغاز شود. جالب است بدانید این حکم قرار بود از مارس 2020 آغاز شود ولی به علت مشکلات پیش آمده توسط ویروس کرونا به تعویق افتاد.

درتاریخ 22 دسامبر امسال دانکن هانتر به طور کلی توسط دانولد ترامپ تبرئه شد.ترامپ اعلام کرد این دستور تبرئه به درخواست تعداد زیادی از اعضای کنگره ارسال شده است، و برای دفاع از این تصمیم به خدمت هانتر در ارتش آمریکا در مناطق عراق و افغانستان اشاره کرد.

بیشترین جستجوهای سال 2020 از نگاه گوگل
بیشتر

خسرو اقدمی

خسرو اقدمی

دبیر تکنولوژی و بازی های رایانه ای

→ خواندن مطلب قبلی

گوشی هوشمند OPPO مدل Reno 5 Pro+ 5G آماده فروش است

خواندن مطلب بعدی ←

جلیقه AstroRad ناسا، چاره مقابله با تابش های خارج از جو زمین

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *